Z pasji do nieruchomości wakacyjnych

Pasjonujemy się pośrednictwem w sprzedaży i kupnie apartamentów nad morzem, a każdy kolejny zadowolony klient jest dla nas motywacją do dalszych działań i rozwoju. 

Głównym terenem naszej działalności są miasta województwa zachodniopomorskiego: Kołobrzeg, Mielno, Międzyzdroje, Świnoujście. Nie zapominamy również o tych mniejszych, ale równie urokliwych miejscowościach nadmorskich takich jak: Grzybowo, Rogowo, Ustronie Morskie, Dziwnów, Dziwnówek, Rewal, Pogorzelica, Pobierowo i Niechorze.

Działając od wielu lat na rynku nadmorskich nieruchomości, zdobyliśmy bogate doświadczenie i zaufanie klientów komercyjnych oraz indywidualnych. Nasza działalność polega na kompleksowej pomocy w zakupie lub sprzedaży nieruchomości inwestycyjnych, czyli apartamentów w najciekawszych lokalizacjach, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i morza.

Klientom chcącym kupić luksusowe apartamenty nad morzem pomagamy znaleźć najlepsze oferty oraz w negocjacji ceny i warunków transakcji. Dzięki licznym kontaktom handlowym w kraju i na świecie oraz sprawdzonym działaniom marketingowym oferujemy szybką pomoc w wyborze dobrej inwestycji i zakupie apartamentu w okazyjnej cenie. Zapraszamy również do współpracy osoby i firmy, które posiadają apartamenty na sprzedaż

Specjalizujemy się w wąskiej dziedzinie obrotu nieruchomościami, a konkretnie apartamentach nadmorskich. Jesteśmy świadomi potrzeb i oczekiwań naszych klientów, dlatego potrafimy sprostać wszystkim oczekiwaniom. Priorytetem naszej działalności jest satysfakcja klienta oraz bezpieczeństwo każdej transakcji. Nawiązując z nami współpracę masz pewność naszego zaangażowania i sprawnego działania. Towarzyszymy Ci na całej drodze kupna lub sprzedaży Twojej nieruchomości, począwszy od pierwszych oględzin, aż po finalizację transakcji u notariusza. Współpraca z nami to pełna gwarancja bezpieczeństwa i sprawnego załatwienia wszystkich formalności.

 

Zakres naszych działań dla właścicieli sprzedających apartamenty nad morzem:

» gwarantujemy profesjonalne przygotowanie oferty sprzedaży apartamentu,

» przygotowujemy publikację i promocję oferty w mediach,

» aktywnie pozyskujemy zainteresowanych kupnem apartamentu,

» pomagamy podnieść wartość rynkową apartamentu,

» prezentujemy nieruchomość klientom,

» prowadzimy negocjacje finansowe,

» zapewniamy pomoc w dopełnieniu formalności notarialnych i bankowych,

» wykonujemy pozostałe czynności niezbędne do finalizacji transakcji. 

 

Zakres naszych działań dla klientów zainteresowanych zakupem apartamentów nad morzem:

» aktywnie poszukujemy apartamentów, spełniających Twoje wymogi,

» przeprowadzamy oględziny i sporządzamy dokumentację fotograficzną i wycenę,

» prowadzimy w Twoim imieniu negocjacje finansowe ze sprzedającym,

» sprawdzamy stan prawny sprzedawanych nieruchomości nad morzem,

» poszukujemy najlepszych źródeł finansowania zakupu apartamentu,

» reprezentujemy Cię we wszystkich sprawach formalnych związanych z zakupem,

» pomagamy przygotować nieruchomość do efektywnego wynajmu.

 

Obsługujemy klientów z całej Polski i z zagranicy. Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne oraz firmy. Jeśli chciałbyś poznać naszą ofertę apartamentów na sprzedaż nad morzem to zachęcamy do kliknięcia w link poniżej.